YouTube

YouTube je největší světová síť pro sdílení videí, hned po Googlu je na druhém místě ve vyhledávání. Již dávno se nevyužívá jen pro sdílení hudby, využívá ho velké množství firem k propagaci svých výrobků a služeb. Cíl spočívá ve zhlédnutí co největšího počtu videí, z něhož se dále odvíjí zvýšení návštěvnosti webových stránek.

Pomůžeme Vám vytvořit a vést videokampaň na profesionální úrovni a šířit tak různá firemní videa. Kromě klasických sociálních sítí je velice dobrá šance dostat se do povědomí dalších potencionálních zákazníků využitím Youtube.

Myslíte si, že pro Váš obor YouTube není? Mýlíte se, vždy je možné natočit například co vyrábíte, ukázat nějaký návod, jakou nabízíte službu apod. Jak na to? Stačí natočit krátké video nebo prezentaci právě s návodem nebo ukázkou nějakého produktu a prezentovat ho na YouTube. Spousta zákazníků ocení, pokud si před koupí může produkt prohlédnout popř. zhlédnout návod na jeho použití. Videoreklama má tu výhodu, že má mnohonásobně nižšími náklady a zasáhne zejména mladší generaci lidí.

Pokud si nevíte rady jak na to, obraťte se na nás, velice rádi Vám poradíme, poté také zpracujeme kvalitní video a vložíme ho na YouTube. Kontaktovat nás můžete na tel. čísle (+420) 702 284 658 anebo nás navštívit přímo v naší kanceláři v Havlíčkově Brodě.

Budeme se na Vás těšit.

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci