Potřebujete vytvořit nové internetové stránky?

Nevíte si rady s tím jak úspěšně prezentovat Vaši firmu na internetu?

Utrácíte za reklamu vysoké částky a výsledek neodpovídá?

Potřebujete poradit s oblastí internetu, internetové reklamy nebo online marketingu?


Naše firma CzechProject spol. s r.o. z Havlíčkova Brodu působí na trhu již od roku 2000. Máme zkušenosti se začínajícími firmami a také s velkými nadnárodními projekty nejen z Vysočiny ale z celé České republiky. V úvahu bereme požadavky zákazníků na cílovou skupinu, obsah stránek, grafické ztvárnění apod.

Vytváříme komplexní řešení internetových stránek a e-shopů. Webové stránky vytváříme přesně dle přání a požadavků klienta. Spolehnout se můžete na špičkovou grafiku, přehlednost a kvalitní obsah. Jedním z cílů firmy CzechProject spol. s r.o. je vytvářet internetové stránky na profesionální úrovni, jež se vyznačují snadnou uživatelskou vyhledavatelností a vysokou návštěvností.

Pomůžeme Vám zmapovat konkurenci a poradíme jak být úspěšní. Spolu se samotnými internetovými stránkami můžeme klientům nabídnout také vlastní redakční systém, díky němuž lze snadno a rychle upravovat svoji prezentaci a data přímo on-line na internetu. Samozřejmostí je také komplexní optimalizace pro vyhledávače tzv. SEO, která přináší zvýšení návštěvnosti webových stránek. Vyhodnocování kampaní a přehledný report statistik pomáhá lépe se orientovat a vyhodnocovat efektivnost vynaložených peněz do reklamy.

Chcete, aby byly Vaše internetové stránky dobře viditelné i na mobilních telefonech a tabletech? Neváhejte a zavolejte nám. Naši grafici Vám vytvoří kvalitní responsivní design. Vytváříme responsivní design, který umožní tabletům, smartphonům nebo netbookům přizpůsobit vzhled a chování webových stránek. V dnešní době stále více lidí komunikuje a získává informace skrze internet, proto je důležité, aby Vaše internetové stránky byly dobře viditelné na všech zobrazovacích zařízení.

Máte zájem o něco specifického nebo neobvyklého? Neváhejte a kontaktujte nás nebo nás navštivte v naší kanceláři na adrese Termesivy 41 v Havlíčkově Brodě. Společně nalezneme optimální řešení šité na míru Vašim potřebám a přáním. Díky týmu špičkových programátorů jsme schopni Vám naprogramovat aplikace, programy anebo nové webové stránky přímo na míru.

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci