Grafické návrhy

Základem pro to, jak budou Vaše nové webové stránky vypadat a působit na návštěvníky je kvalitní grafický návrh.

Vytvoříme Vám grafický návrh šitý přímo na míru Vašim potřebám, který bude kvalitní, originální a přesně podle Vašich představ. Naši grafikové mají mnohaleté zkušenosti a vytvoří grafiku, která bude jedinečná a snadno zapamatovatelná pro všechny, kteří navštíví Vaše webové stránky.

přečíst celé

Redakční systém

Potřebujete často upravovat nebo aktualizovat svoji internetovou prezentaci nebo e-shop?

Díky našemu vlastnímu redakčnímu systému CPedit můžete sami editovat své webové stránky bez nutnosti odborného zásahu.V současné době hraje redakční systém jednu z nejdůležitějších rolí mezi prvky webových stránek. Veškeré úkony v redakčním systému jsou jednoduché stejně jako práce v textových editorech jako např. Word.

přečíst celé

E-shop

Sestavíme Vám e-shop přímo na míru. Mít elektronický obchod v současné době je velice efektivní způsob prodeje služeb a produktů.

Obchody realizované skrze e-shop neustále stoupají. V dnešní době se můžete opřít o  bezpečnost, rychlost a spolehlivost. Každý námi vytvořený e-shop je originál, nastavíme jej přesně podle Vašich požadavků a přání. Naší snahou je, aby e-shop graficky a funkčně zapadal do celkové koncepce klienta.

přečíst celé

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci