Chcete být vidět na Facebooku, Instagramu, YouTube a dalších sociálních sítích?

Naše firma CzechProject spol. s r.o. z Havlíčkova Brodu propojí Vaše webové stránky se sociálními sítěmi.

Sociální sítě jako je Facebook, Twitter, YouTube aj. v současné době jsou velmi mocným nástrojem pro to, aby dokázaly zviditelnit firmu na internetu. Nejznámější a největší sociální sítí v současné době je bezesporu Facebook s téměř 4 mil. uživatelů. S jeho pomocí můžete oslovit nejen Vaše stávající klienty ale i novou klientelu. Výhodou sociálních sítí jako je Facebook nebo Instagram je možnost osobnější komunikace mezi firmou a zákazníkem. Díky dotazům, námětům, příspěvkům nebo připomínkám od uživatelů lze zlepšit a zefektivnit dlouhodobou strategii firmy.

CzechProject spol. s r.o. z Havlíčkova Brodu vytváří nejen profily na sociálních sítích, ale také se postaráme o jejich správu. Zároveň můžeme vytvořit analýzu, jak moc efektivně se využívá Facebook, Instagram nebo jiné sociální médium, jaká je konkurence nebo poradíme jak tato média zkombinovat s jinými marketingovými nástroji pro co největší efektivitu. Spolu s tím poskytujeme poradenství o tom, jak s jednotlivými sítěmi pracovat.

Pro využití marketingu na sociálních sítích jako je Facebook, Instagram nebo Google+ nejsou potřeba žádné vysoké finanční prostředky. Důležitý je hlavně dobrý nápad a strategie. Na sociálních sítích můžete prezentovat nabídky, novinky, slevy, fotografie, různé akce a mnoho dalšího. Důležitá je také komunikace, základem je navázat přátelský dialog, odpovídat na dotazy a komentáře apod., tím vším si lze získat fanoušky, kteří napíší spoustu kladných komentářů a navíc díky tomu se o webových stránkách dozví zase jejich přátele a tak to bude pokračovat. To vše má za následek to, že se o webových stránkách dozví spousta dalších lidí bez vynaložení hromady peněz na reklamu a získáte tak velmi mocný marketingový nástroj.

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci