Získejte více objednávek nebo klientů.

Mít kvalitní SEO je velice důležité. Jedná se o optimalizaci nebo vytvoření internetových stránek tak, aby se co nejvíce líbily vyhledávačům, jako je seznam.cz nebo google.cz., a aby byly lehce a rychle k nalezení. Díky dobře zpracovanému SEO se pak Vaše webové stránky budou vyskytovat na předních místech ve výsledcích vyhledávání, což je důležité pro zviditelnění Vašich internetových stránek. Velmi důležité pro zvýšení návštěvnosti internetových stránek a lepší pozice ve vyhledávačích je také budování zpětných odkazů, tzv. Linkbuilding. 

Prvotním snahou SEO optimalizace je přivádět nové návštěvníky a zákazníky na webové stránky. Důležitou roli hrají klíčová slova a klíčové fráze, které bude cílová skupina uživatelů nejčastěji vyhledávat. V praxi to znamená, že uživatel zadá do vyhledávače daný výraz a robot pak následně projde veškeré webové stránky obsahující toto slovo nebo slovní spojení a zobrazí ty, které nejvíce odpovídají.

Proč mít kvalitní SEO

  • propagace na dlouhou dobu zadarmo
  • zajištění vysokého počtu návštěvníků webových stránek
  • platí se až, když lidé kliknou přímo na stránky, nedříve
  • s dobrou optimalizací budou navštěvovat Vaše stránky hlavně ti, od kterých lze očekávat, že si něco zakoupí
  • lepší zpětná vazba

V naší firmě CzechProject spol. s r.o. máme profesionály s mnohaletými zkušenostmi, kteří Vám pomohou zpracovat kvalitní SEO a zároveň poradit, co dalšího by se na Vašich nových nebo stávajících webových stránkách dalo vylepšit.

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci