Firma CzechProject spol. s r.o. se specializuje na programování na míru. Vytváříme webové stránky, e-shopy, programy a aplikace přesně podle konkrétních přání a potřeb klienta. Programování na míru má nespornou výhodu v tom, že získáte program nebo aplikaci odpovídající Vašim požadavkům a potřebám a zaplatíte tak pouze jen to, co potřebujete a nic navíc. Programování na míru také umožňuje lepší optimalizaci firemních procesů a možnost úprav kdykoli v budoucnu.

Díky silnému programátorskému zázemí jsme schopni naprogramovat téměř jakoukoliv aplikaci postavenou na webových technologiích, ať už jedná o doplňkový modul do internetových stránek nebo o plnohodnotný informační systém. Zaměřujeme se převážně na programovací jazyk PHP s MySQL databází, webovou prezentaci pak tvoříme v HTML5 a JavaScriptu.

Jsme např. autory systému sledování a vyhodnocování sociálních služeb města Havlíčkův Brod (www.soshb.cz). Také spolupracujeme se společností Eclipsera s.r.o., pro kterou jsme připravovali hry ovládané jejich vlastními EEG přístroji (snímání mozkové aktivity). Webové stránky a internetové obchody stavíme na vlastním redakčním systému CPedit, který neustále vyvíjíme a doplňujeme nové funkce.

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci