Nepodceňujte marketingovou analýzu

Základem úspěchu firmy na internetu je mít pěkné, profesionální a přehledné webové stránky, ale aby se na ně zákazníci dostali, musí o nich v prvé řadě vědět. K tomu všemu je důležitý on-line marketing. Před plánováním on-line marketingu je vhodné nechat si vypracovat marketingovou analýzu.

Hlavní cíle firmy CzechProject spol. s r.o. :

 • Zvýšení návštěvnosti stránek nebo e-shopu
 • Revize a optimalizace nákladů na reklamu
 • Zvýšení konverzí a přehledné statistiky Vašich internetových projektů
 • Cílení na konkrétní klíčová slova a slovní spojení
 • Vyšší pozice ve fulltextu
 • Ušetření nemalých nákladů za prezentaci na reklamních serverech

Co Vám můžeme nabídnout:

 • Konzultace na jejímž základě stanovíme cíle, Vaše požadavky a přání
 • Analýza webu, konkurence, návštěvnosti, cílových skupin, …
 • Návrh a realizace řešení
 • Udržování a zlepšení dosažených výsledků
 • Naučíme Vás, jakými způsoby si můžete sami zlepšovat pozice na internetu

Analýza Vaší internetové prezentace má za cíl zvýšit návštěvnost stránek a dosáhnout lepší pozice ve vyhledávačích. Díky ní nalezneme nedostatky a můžeme je odstranit a ve výsledku pak dojde ke zvýšení prodeje produktů nebo služeb.

Vytvoříme Vám kompletní analýzu webových stránek, kde se zaměříme v první fázi na celkovou kvalitu a efektivitu internetových stránek. Analýza webových stránek zahrnuje viditelnost, použitelnost, obsah stránek, přístupnost a zajímavý design ovlivňující úspěšnou prezentaci na internetu. Dále se zaměříme na SEO, kdy zjistíme, jak si stojí Vaše internetové stránky ve výsledcích vyhledávání fulltextových vyhledavačů. Důležitá je také míra návštěvnosti, kdy zanalyzujeme chování lidí navštěvující Vaše webové stránky, například počet návštěvníků, oblíbenost, jak dlouho se lidé zdrží na stránkách, jak snadno se návštěvníci orientují na stránkách, jak rychle najdou informace a jakým dojmem stránky působí.

Jedním z nástrojů analýzy, který využíváme je Google Analytics, což je nestranný nástroj pro měření reklamy a návštěvnosti na internetových stránkách. Umožňuje měřit konverze, prodej služeb a výrobků, využivatelnost webových stránek, jak se návštěvníci na Vaše stránky dostali apod.

V rámci úspěšného on-line marketingu Vás můžeme registrovat na zbozi.cz a firmy.cz, které zvýší povědomost o Vašich internetových stránkách a firmě obecně. 

Podle této podrobné analýzy Vám následně můžeme nabídnout různé možnosti zkvalitnění Vašich webových stránek, aby byly co nejúspěšnější. Pokud chcete zviditelnit své webové stránky ihned, jde to skrze placenou reklamu nebo Vám můžeme zapracovat na SEO optimalizaci internetových stránek a vybudovat zpětné odkazy, za což následně nemusíte platit. Kdykoli nás můžete kontaktovat anebo rovnou navštívit přímo v naší firmě CzechProject spol. s r.o. sídlící v Havlíčkově Brodě.

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci