Online marketing

Základem úspěchu každé firmy na internetu je mít hezké, profesionální a přehledné webové stránky, ale aby se na ně zákazníci dostali, musí o nich v prvé řadě vědět.

V první řadě o nich musí vědět internetový vyhledávač. K tomu je důležitý on-line marketing. Před plánováním on-line marketingu je vhodné nechat si vypracovat marketingovou analýzu. Hlavní cíl může být zvýšení návštěvnosti stránek, revize a optimalizace nákladů na reklamu.

přečíst celé

SEO

Zkratka SEO znamená „Search Engine Optimization“ tedy v překladu „optimalizace pro vyhledávače“.

Jedná se o optimalizaci nebo vytvoření internetových stránek tak, aby se co nejvíce líbily vyhledávačům, jako je seznam.cz nebo google.cz., a aby byly lehce a rychle k nalezení. Díky tomu se pak Vaše webové stránky budou vyskytovat na předních místech ve výsledcích vyhledávání, což je důležité pro zviditelnění Vašich stránek.

přečíst celé

PPC reklama

Základem každé úspěšné reklamy je zviditelnění, propagace, zisk firmy a návratnost investic, které do ní vložíte.

Chcete být vidět ve vyhledávačích na předních místech? Kontaktujte naši firmu CzechProject spol. s r.o. Jednou z možností reklamy je PPC reklama. Zkratka PPC označuje internetovou reklamu, kde se platí až za proklik. PPC reklama umožňuje zvýšit návštěvnost stránek, objem prodeje a poptávku po Vašich službách a produktech.

přečíst celé

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci