Kvadroptéra

Stroj DJI - F306 Phantom 2 se řadí svými schopnostmi velmi vysoko na pomyslnou stupnici dostupných létajících dronů neboli copterů.

Menší rozměry jsou vhodné i pro monitorování vnitřních prostor a poskytují dobré manévrovací schopnosti při natáčení netradičních záběrů v exteriérech. Ochrana je na prvním místě a proto je náš copter vybaven kryty vrtulí, ochranou proti odletu a vzletu v okolí letišť a vojenských prostor.

Kvalitní záběry zajišťuje kamera GoPro HD Hero 3+ s natáčením videa v rozlišení 4K s paralelním záznamem fotografií s rozlišením 12Mpx. Pro nejvyšší možnou kvalitu záběrů je kamera zavěšena na kompletně digitálně stabilizovaném závěsu gimbal H3-3D.
Videozáznam je živě přenášen na 7“ LCD monitor s vysokým rozlišením a je tak možno komponovat záběry dle konkrétního požadavku zákazníka v daném momentu.

Letový režim GPS je schopen držet polohu nad konkrétním bodem bez zásahu pilota, který se tak může věnovat komponování záběrů. Celková délka letu na jednu baterii je maximálně 25 minut s letovým dosahem 1 km ve volném prostoru. 

S kvadroptérou zajedeme kamkoli si klient bude přát, proto neváhejte a kdykoli nás kontaktujte!

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci