Kreativní grafika a DTP

Chcete se odlišit a být jedineční?
Vytváříme moderní, kreativní design a grafiku šitou na míru.

Naši grafici z Havlíčkova Brodu jsou kreativní, umělecky založení profesionálové, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oboru grafiky a grafických prací. Ztotožní se s požadavky klienta a vytvoří grafický návrh přesně podle jeho přání a potřeb, který bude zároveň odpovídat nejnovějším trendům.
Máme bohaté zkušenosti se všemi druhy reklamních materiálů.

přečíst celé

Redesign

Máte zastaralé webové stránky?
Mají Vaše internetové stránky malou návštěvnost a nepřinášejí nové zákazníky?

Snahou naší firmy CzechProject spol. s r.o. je přepracovat stávající zastaralé internetové stránky do nové a atraktivnější podoby, aby odpovídaly stále se měnícím trendům dnešní doby. Úspěšné webové stránky musí tvořit dobrý první dojem, působit moderně, neotřele, zajímavě a hlavně profesionálně.

přečíst celé

Bannerová reklama

U bannnerové reklamy platíte za zobrazení. Její velkou výhodou je, že je zacílená na velké množství potencionálních zákazníků, kteří si Vás zapamatují.

Potřebujete mít stylové a poutavé propagační materiály? Potřebujete budovat jméno nebo prezentovat nový produkt? Naši grafici Vám vytvoří kompletní vizuální styl pro Vaše webové stránky. Navrhneme Vám také letáky, plakáty, prospekty nebo designově zajímavé anebo profesionální vizitky …..

přečíst celé

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci