Chcete se odlišit a být jedineční?

Vytváříme moderní a kreativní grafiku, kterou nikdo jiný nemá.

 

Zajišťujeme vše od návrhu grafiky až po konečný tisk. Firma CzechProject spol. s r.o. z Havlíčkova Brodu má bohaté zkušenosti se všemi druhy reklamních materiálů. Naši grafici jsou kreativní, umělecky založení profesionálové, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oboru grafiky a grafických prací. Mimoto mají schopnost ztotožnit se s požadavky klienta a vytvořit grafický návrh přesně podle jeho přání a potřeb, který bude přesně odpovídat nejnovějším trendům v designu a v reklamě.

Vytváříme grafiku přímo šitou na míru konkrétnímu klientovi. Naším cílem je, aby byl klient maximálně spokojen a zároveň, aby celá naše práce oslovila a přivedla nové zákazníky nejen z Havlíčkova Brodu. Klientovi zajistíme vše od samotného grafického návrhu přes DTP a grafický návrh tiskovin až po samotné dodání.

Nabízíme kreativní grafické návrhy pro nové webové stránky a přípravu pro tisk, jako např. letáky, prospekty, vizitky,  

Firemní identita

Součástí naší nabídky je také tvorba firemní identity. Firemní identita neboli Corporate identity vyjadřuje originalitu, profesionalitu a jedinečnost každé fiirmy. Její význam spočívá v tom, že díky ní můžete přilákat nebo naopak odradit zákazníky, proto je nesmírně důležité dát si hodně záležet při jejím vytváření.

Corporate identity neboli firemní identita je soubor pravidel určujících jednotné vystupování firmy na veřejnosti. Je třeba vytvořit individuální, identický obraz firmy odpovídající firemní filozofii a jejím cílům. Firemní identitu tvoří zejména logo firmy, vizitky, reklamní tiskoviny, atd. Zákazník si určí firemní barvy, písmo, pravidla a varianty užití a naši grafici na základě těchto informací vytvoří firemní styl včetně logomanuálu.

 

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci