U copywritingu je hlavně důležitý originální, zajímavý, poutavý a profesionální obsah, Text na webu by měl být stručný, výstižný, již v titulku by mělo být uvedeno, čeho se celý článek týká. Díky kvalitním textům se zvýší vyhledavatelnost na internetu, zlepší se proměna z návštěvníka stránek na zákazníka. Spolu s tím je prioritou získat důvěru potencionálních zákazníků a přesvědčit je, že právě Vaše firma je ta nejlepší ve svém oboru.

Velice důležitou roli, zejména pro robota ve vyhledávačích, hraje poutavý titulek. Spousta lidí si přečte jen nadpis nebo několik málo slov na začátku a podle toho se rozhodne, zda na stránkách zůstane nebo je opustí. Bez dobře napsaného textu nikdy důvěru nezískáte, to je důležité nejen pro webové stránky, ale také pro blogy, sociální sítě, diskusní fóra apod. 

Text musí být přehledný zejména proto, že návštěvníci internetových stránek celý text nečtou, ale pouze v rychlosti pohledem projedou text a přitom hledají záchytné body a teprve až když zjistí, že stránky obsahují to, co hledají, si přečtou část textu. Textem většinou nechceme dávat nějaké nové informace, texty mají za úkol hlavně přesvědčit, aby lidé nakupovali nějakou službu nebo produkt. 

Pokud si s copywritingem nebudete vědět rady, naše firma CzechProject spol. s r.o.kvalitní a spolehlivé copywritery, kteří Vám velice rádi pomohou a sepíší veškeré texty, které budete potřebovat.

Samotný design webu není to jediné, co potřebují mít webové stránky, stejně tak důležitý je kvalitní, přesvědčivý a zajímavý text. Platí zde pravidlo, že text prodává. Aby lidé web četli, jsou důležitá tři základní pravidla:

  • jasný smysl
  • bezchybná slohová a grafická úprava textu
  • působivá a zajímavá slova

 Kontaktujte nás nebo nás rovnou navštivte v naší kanceláři v Havlíčkově Brodě, budeme se těšit!

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci