Webmail - úvod

Webmail - úvod

K emailovým schránkám poskytujeme také webové rozhraní pro práci s poštou.
Webové rozhraní naleznete na adrese webmail.czechproject.cz.
Po zadání této adresy zadejte přihlašovací jméno a heslo.
webmail - přihlášení

Prostředí webmailu a ovládací prvky


webmail - rozhraní

Po přihlášení se zobrazí obsah emailové schránky. Složky v levé části a zprávy v pravé části.

Nepřečtená zpráva je zobrazena tučným písmem a na levé straně je u ní modrý symbol hvezdičky. Zprávu můžete přečíst, dvojklikem na předmět zprávy, označit kliknutím do řádku se zprávou kdekoli mimo odesílatele, nebo na ni odpovedět kliknutím na odesílatele.

Označená zpráva, je zvýrazněna modrým pozadím a bílým textem. Je možné označovat i víc zpráv najednou pomocí kláves ctrl a shift, případně vybrat všechny nepřečtené zprávy, všehny zprávy anebo výběr zrušit pomocí tlačítek vlevo dolů pod boxem se zprávami.

Hlavním ovládacím prvkem je nástrojová líšta, ikony na ní se mění v závislosti na tom, jakou činnost právě provádíte. V základním pohledu na seznam zpráv obsahuje tlačítka dle obrázku.
nástrojová lišta
Význam tlčítek (z leva) je: kontrola nových zpráv, vytvoření nové zprávy, odpověď odesílateli, odpověď všem, přeposlání zprávy, smazání zprávy, označit zprávu jako spam, označit zprávu jako..., a další možnosti, kde se nachází tisk mailu atp. V případě, že nemáte vybranou žádnou zprávu jsou aktivní pouze první a poslední dvě tlačítka.

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci