Statistiky návštěvnosti I

Statistiky návštěvnosti I

statistiky - úvodní stránka

Hits zobrazuje celkový počet dotazů na server během dané doby (měsíc, den, hodina).

Files zobrazuje počet dotazů, po kterých byly uživateli zaslána data. Ne každý dotaz má za následek zaslání dat, požadovaný soubor nemusí být nalezen (chyba 404), nebo se múžou soubory nacházet ve vyrovnávací paměti.

Tip: Rozdíl mezi hits a files, přibližně ukazuje poměr stálých navštěvníků. Čím větší rozdíl je, tím víc návštěvníků už má stránků uloženou v cache prohlížeče (už ji prohlíželi).

Sites počet unikátních IP adres z kterých byl na server kladen dotaz, přibližně udává počet návštěv. Tuto hodnotu nelze považovat za přesný počet návštěv, více uživatelů může přistupovat ze stejné ip adresy.

Visits započítá se v případě, že se vzdálený počítač dotazuje na stránku na serveru poprvé. Další dotaz na stránku ze stejného počítače po určitou dobu není počítán jako další visit. Po uplynutí této doby je návštěva počítána jako další visit (výchozí nastavní je 30 minut). Započítávají se pouze stránky, URL směrující na jiné soubory se nezapočítávají.

Pages všechny dotazované URL které odkazují na stránku (nezapočítává tedy URL směrující na grafiku a ostatní soubory). Tato hodnot bývá nazývána jako počet zobrazení.

KByte (KB) je 1024 bajtů (1 Kilobajt). Používá se pro zobrazení množství dat.

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci