Správa fotek v galerii

Správa fotek v galerii

Tato kapitola je změřena na nahrávání fotek do galerií.

správa fotografií

Nahrávání fotek

Chcete-li nahrát do galerie nové fotky, klikněte na tlačítko „Vybrat foto“. Po té vyberte jeden nebo více souborů (pomocí přidržení klávesy Ctrl nebo Shift při klikání na soubory). Po potvrzení vybraných souborů se vybrané soubory zobrazí v boxu „Nahrát nové obrázky“. Po té můžete vybrat buď další soubory tlačítkem „Vybrat foto“ nebo již vybrané soubory odeslat na server tlačítkem „Nahrát“. Před samotným odesláním souborů ještě překontrolujte, zda jsou všechny soubory menší než 2MB (velikost souboru je uvedena vždy vedle názvu souboru). Soubory, které nejsou obrázkem typu *.jpg, *.png nebo *.gif, budou ignorovány a neuloží se. Po odeslání všech fotek se automaticky aktualizuje seznam fotek.

Položky jednotlivých fotek

V seznamu fotek naleznete tyto položky: náhled, název, titulek a priorita. První 2 položky jsou neměnitelné. V náhledu je miniaturní obrázek a v názvu je původní název fotky. Titulek je potom popis, který se zobrazuje u dané fotky. Priorita potom opět určuje pořadí fotek (primární řazení je podle názvu fotky).

Úprava položek fotek

Pro změnu titulku stačí pouze změnit text v polích pro titulek nebo prioritu a provedené změny uložit tlačítkem „Uložit“. Po uložení záznamu nedochází k automatickému přerovnání záznamů (řazení podle priority), aby bylo jednodušší provádět více změn.

Seřazení fotek

Pokud si potřebujete překontrolovat správnost pořadí fotek v galerii, klikněte na text „Aktualizovat seznam“.

Mazání fotek

Pokud máte v galerii fotky, které tam mít nechcete (např. nahráli jste tam některý obrázek vícekrát), odstraníte nepotřebný soubor kliknutím na červené tlačítko s křížkem.

Napište nám na office@czechproject.cz nebo volejte na (+420) 702 284 658

Navrhneme řešení i pro Vás!

Google Partner APEK Asociace pro elektronickou komerci